izlenme 84
izlenme 270
izlenme 186
izlenme 192
izlenme 132
izlenme 192
tvarşivi / Fragmanlar / 
Türk Malı 4.Bölüm Fragmanı
Türk Malı 4.Bölüm Fragmanı
14.06.2017 18:51 | 282 izlenme
Erman Kuzu, amcasının oğlu Eymen’den emanet aldığı “zengin hayatına” alışmakta büyük zorluk çekmektedir.

Bir yandan problem çocuk yeğenleri ile uğraşırken, diğer yandan da çocukların çatlak dadısı Bakiye’ye karşı kıyasıya bir “otorite savaşı” vermektedir.

Erman, Eymen kılığına giriyor! Bakiye, her ne kadar en başta Erman’a karşı bir duruş sergilese de; Eymen’in nikah masasında bırakıp kaçtığı uzatmalı nişanlısı Şehnaz’ı da evde hakimiyet kurmak için her türlü numarayı çevirmeye başlayınca; Bakiye de, Erman’a yanaşmak zorunda kalıyor.

Şehnaz, koyu Trabzonlu olan babasının Eymen’i görmeye geleceğini söyleyince, evde işler karışır. Çünkü Eymen, hala firardadır. Bunun üstüne Şehnaz, Erman Kuzu’dan, bir akşamlık Eymen kılığına girmesini ve babasının karşısına Eymen gibi çıkmasını ister.

Bu rol belki de Erman için hayatının rolü olacaktır. Bakiye de, evin asıl sahibi Eymen’in yolunu gözleye dursun, çocuklar için daha iyi bir dadı olmanın yollarını aramaya başlar ve ilk adım olarak çocukların velisi olarak okul müdürü ile veli toplantısına gider. Erman da, çocukların amcaları olarak Bakiye ile birlikte gider.

Bugün neler oluyor? 

tvarsivi.com'u facebook'tan takip et